W formie bez diet z 10 dobrych nawyków

W formie bez diet z 10 dobrych nawyków
Rate this post

W formie bez diet z 10 dobrych nawykówDowiedz się, jak utrzymać wagę, mieć więcej energii i być bardziej szczęśliwym bez pozbawienia, ale zdrowy styl życia
Są chwile, w których czujemy się zmęczone i ciężkie: organizm działa powoli, a poziom energii gwałtownie spada. Problem występuje najczęściej podczas zmiany pór roku lub w okresach, gdy stres jest najwyższym i często dzieje się to właśnie dlatego, że w tych momentach tracimy dobre nawyki, które pomagają nam czuć się dobrze. Zbuntowali się chronicznym brakiem czasu, i dowiedzieć się, jak wyciąć każdy dzień małe chwile, aby poświęcić się. Zarobki witalność i dobry nastrój, poczujesz się najpiękniejszą, mniej się męczy, a wydajność nawet w pracy Jak schudnąc teraz – zobacz bioxyn.

Poznaj Dobre nawyki

1, Jak wykorzystujesz swój czas?
Urządzenie na stół 24 kostki lub pojemniki: w dzień. Umieścić z jednej strony ci, że średnio spędzają sen, w rodzinie lub w pracy. To jest czas, aby myśleć o tym, jak chcesz korzystać z wolnych godzin. Prowadź dziennik, to może pomóc, aby obserwować, jak zarządzanie swoim czasem.

2 Pobierz poprawną aplikację
Uprawianie sportu z innymi ludźmi jest wciągająca i stymuluje być bardziej prawdziwy, badania to potwierdzają. Użyj technologii mądrze: że program ćwiczeń z ciężarem własnego ciała lub krokomierz, rejestrować i śledzić wyniki pomoże podjąć zobowiązania z siebie.

3 Nagradzanie
Śniadanie w ciemności, jogging, aby iść do pracy, stres z głowy, zwykły siłownię, a potem spać: gdzie przyjemność? Ustawić dzień wyłącznie na poczucie obowiązku zabija powoli. Rosną małe radości życia, kradnij: poziom endorfin wzrośnie, zmniejszy stres i będziesz czuł się bardziej szczęśliwy.

4 Zjada z przyjemnością
Czekoladę, kieliszek dobrego wina, przepisy babci: tajemnica nie usuwać, a uczyć się piękny bilans umiarem. Czasu u ludzi było mniej, za to cenię najbardziej. Znajdzie uczucie wdzięczności.

5 Zatrzymać proceduręPoznaj Dobre nawyki 
Wściekłość, która wybucha nagle, z innymi czasami wskaźnik rozczarowanie, którego doświadczamy w naszym życiu. Neurologia, aby po prostu zmienić sposób, że robimy po to, aby iść do pracy, powoduje zmiany na poziomie mózgu, wiesz? Spróbuj.

6 Wybrać
Obiad w kawiarni lub wieczór z przyjaciółmi, zaczyna prosić o to, czego potrzebujesz, w rzeczywistości i to, co chcesz. To twoje prawo. Są rzeczy, których nie możemy wybierać, ale cała reszta… zacząć robić szczęśliwy siebie przed innymi.

7 Koncentruje się
Wyobraźnia pomaga umysł, aby dokonać zmiany. Badania pokazują, że mózg zmienia się stale, w każdym wieku: intencje, tworzyć nowe i nowe możliwości. Każdego dnia poświęć czas, aby zobaczyć swoje marzenia, rozwijać, aby utworzyć otwór do ich realizacji.

8 Cel
Wyobraź sobie, że siedzisz w miejscu, które lubisz: zamknij oczy i spójrz na kolory wokół ciebie, spróbuj odczuwać temperaturę, to patrz na horyzont. Co ty robisz? Gdzie jesteś? Kto tam wokół ciebie? Tę kartkę umysłu może wiele powiedzieć o swoich podstawowych potrzeb.

9 Wyjść z domu
Według danych WHO, wystarczy 30 minut aktywności fizycznej, aby pozostać w formie i walczyć z procesem starzenia się. Chodzenie, bieganie, jazdy na rowerze: wybierz to, co lubisz. Podróżować-to nie jest duży budżet, jest ciekawość, która zmusza nas do korzystania z wolnego czasu, aby nauczyć się świat wokół nas.

10 Odpocznij
Sen, w drugiej połowie dnia odpoczynku lub imprez, wypoczynku, jak spacery w miejsca, bogate w naturalne leki dla uzdrowienia ciała. Oczyszczony od zgiełku codziennego życia. Najlepsze pomysły rodzą się w ciszy umysłu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here