Schudnąć i zrzucić tłuszcz? Zobaczyć różnicę

Schudnąć i zrzucić tłuszcz? Zobaczyć różnicę
Rate this post

Schudnąć i zrzucić tłuszcz? Zobaczyć różnicęJako osobisty trener, nie słyszę nic bardziej często jako cel, niż „chcę schudnąć”. Zabawne, za każdym razem, kiedy ich pytam, dlaczego chcą schudnąć, nie mają dobrą, konkretną odpowiedź. To jest zawsze dobry, staję się festiwal brzuchem, lub mój lekarz tak powiedział, albo ja nie wiem, ja po prostu uważam, że powinienem. Kiedy myślisz, że potrzebujesz, aby schudnąć, należy zadać sobie pytanie, dlaczego i ile. Iść głębiej. Daj sobie prawdziwy cel realizować. Mam problem z „schudnąć” jako cel polega na tym, że jest za mało konkretny i faktycznie może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Jeśli ktoś ma nadwagę i tracą 20 kilogramów, mogą pomyśleć, że to wspaniała wiadomość, ale co, jeśli tracą 20 kg mięśni? Jest to naprawdę dobra rzecz? Z drugiej strony, jeśli ktoś zaczyna się kołysać i nie tracić na wadze w ciągu pierwszych 2 miesięcy, to źle? Chcę zajrzeć głębiej w schudnąć i pozbyć się tłuszczu pomysłów.

Dowiedz się wartość procentową zawartość tłuszczu w organizmie

Jak już wspomniano powyżej, utrata masy ciała nie zawsze jest dobrze, tak jak wiesz, jeśli twoja utrata wagi-to dobrze czy źle? Odpowiedź procent tłuszczu w organizmie. Pracy na przykładzie u góry, mówią nasi nadwaga poszczególnych waży 280 funtów i przez 2 miesiące, teraz waży 260 funtów. Na pierwszy rzut oka, mogą myśleć, że wszystko jest w porządku, bo stracili na wadze. Przyjrzyjmy się patrzeć głębiej, by zrozumieć, dlaczego procent tłuszczu jest ważniejsze niż waga. Załóżmy, że nasz przykład zrobił orientacja na ich pierwszy dzień i okazało się, że ich odsetek tłuszczu w ciele wynosiła 35%. Oni zrezygnowali z treningów i później 2 miesiące, po próbie pracy własne programy, okazało się, że stracili 20 funtów. Stworzyli jeszcze jedną ocenę z trenerem i okazało się, że ich procent tłuszczu w organizmie spadł do 34%. Oznacza to, że nasz przykład stracił tylko 2,8 kg tłuszczu, reszta mięśni. Jest to naprawdę dobra rzecz? Jako osobisty trener, wiem, że mogę dostać zdrową wyników, niż w tym, ale wielu ludzi nie rozumie znaczenia procent tłuszczu w organizmie, więc widzą kropla na wagę i myślę: „cholera, tak! Oto jak schudnąć!” Zrozumienie tłuszczu w organizmie, można zobaczyć, jak „zdrowa” utrata masy ciała w rzeczywistości.

Proste sposoby pomiaru utraty wagi

Proste sposoby pomiaru utraty wagiJeśli nie jest na to sposób, aby dokładnie obliczyć procent tłuszczu w organizmie, istnieje kilka innych sposobów, aby określić, jak zdrowa utrata masy ciała. Najprostszym sposobem, aby spojrzeć w lustro. Jeśli twoim celem jest zrzucenie brzucha lub schudnąć wokół bioder i będziesz wyglądać tak samo, co nie zbliża się do swego celu. To łatwo z Chocolite, aby schudnąć. Dlatego należy ustawić konkretne cele dla siebie. Inna metoda polega na użyciu rozmiarów spodnie. Jeśli trenujesz w ciągu kilku miesięcy, a Twój rozmiar spodni idzie w górę, co nie ma znaczenia jaka jest skala mówi, prawdopodobnie przybrać na wadze wokół obszarów problemowych. Ostatnia metoda polega na użyciu pomiarów. Zmierz swoje ręce, nogi, talia, piersi, itp. za Pomocą prostych metod, takich jak te, aby śledzić swoje postępy będzie zagwarantować, że będziesz dalej iść w dobrym kierunku. Jeśli zauważysz, że nie idziesz w dobrym kierunku, to musisz zmienić swój plan treningowy. Nie możesz robić tego, co nie działa, i oczekiwać różnych rezultatów. Spróbuj inne podejście. Interwałowy o wysokiej intensywności jest jednym z najlepszych sposobów, aby schudnąć, szczególnie tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here