Przewodnik dla początkujących do budowania mięśni

Przewodnik dla początkujących do budowania mięśni
Rate this post

Przewodnik dla początkujących do budowania mięśniTa sztuka została napisana Gość Autor JC Dean. Z  o tym, jak budować mięśnie, odwiedzić jego stronę internetową i śledzić go na Twitterze.

Dziś chcę nauczyć się cztery rzeczy: Jak trenować, aby zwiększyć mięśnie od początkującego do zaawansowanego.
Jakie realistyczne oczekiwania w stosunku do swojej wyjątkowej, potencjał genetyczny.
Jak jeść, aby zwiększyć masy mięśniowej. Znaczenie  power up premium postępu w celu osiągnięcia długoterminowego sukcesu. Ćwiczenia, aby zwiększyć mięśnie
Krótko mówiąc, mięśnie są zbudowane według progresywnej przeciążenia. Mówiąc prościej, oznacza to, że trzeba stale przeciążać mięśnie z oporem, najczęściej w postaci podnoszenia ciężarów.

Strategia powinna być, choć coś w tym stylu.

Należy wybrać kilka ruchów, ćwiczyć je i staramy się zrobić lepiej, wykonując je za każdym razem, kiedy trenują. Więc powiedzmy, że masz zamiar trenować 3 razy w tygodniu i zdecydujesz się robić przysiady, wyrzuty ramion, i жимы na każdej sesji.

Celem jest, aby zacząć od małych obciążeń i stopniowo dodawać masę do paska na każdej sesji. Większość początkujących zrobić tak, począwszy od tradycyjnego 5×5 lub 3×5 (Początkowa siła) procedury i idzie stamtąd.

Z biegiem czasu, jak jeden staje się silniejszy (dodanie wagi do baru), wzrost mięśni dzieje. Jest to nieuniknione i musi się stać, gdy człowiek je. Więcej o tym za chwilę…

Po 6 miesięcy do roku, początkujący zawodnik będzie znaleźć z wielkim trudem оправлялась od ciężkich przysiadów i naciśnięcie dowolnego innego dnia. To symboliczny punkt zwrotny, w którym zamieniają się w coś, co nazywamy pośrednimi stażysta.

Pośredni stażysta-to ten, który nie może osiągnąć zrównoważonego postępu każdego treningu. Zamiast tego, aby w celu poprawy każdym treningu, ich ukierunkowanie powinny być silniejszy pod koniec każdego tygodnia.

Po tym, jak pośredni trenował w skuteczny sposób w ciągu jakiegoś czasu (kilka lat) zaczynają zbliżać się do etapu „żelaznej gry”, w którym jeden stara się zrobić przyrost siły raz na 3-4 tygodnie w najlepszym przypadku.

Większość doświadczonych słuchaczy jest bardzo silny, i o wiele większe niż średnia siłownia szczur.

W skrócie:

  • Początkujący starają się zarobić na każdym treningu.
  • Pośrednie zysku co tydzień.
  • Zaawansowani słuchacze starają się zarobić co 3-4 tygodnie.

Jak długo to potrwa i ile mięśni można naprawdę dostać się przez całe życie?

Potencjał genetyczny do badania
Przy tym nie przeprowadzono wiele badań na temat tego, że mamy naprawdę bardzo dobry i zgodnie z danymi z realnego świata.

Według top-naukowo-myślących naukowców 

Jak długo to potrwa i ile mięśni można naprawdę dostać się przez całe życie?

fitness, takie jak Lyle Mcdonald, Alan Aragon, Casey Tyłek, i Martin Berkhan, większość mężczyzn mogą się spodziewać, aby uzyskać w dowolnym miejscu z 37-46lbs mięśni w ich życiu.

Aby namalować obraz, 135lb mężczyzna, który nigdy nie robił w swoim życiu w rzeczywistości mogą się spodziewać ważą 172-181lbs po 4-5 latach nauki pod warunkiem tłuszczu w organizmie pozostaje mniej więcej taki sam.

Oto jak to może wyglądać, zgodnie z rocznym podziałem Lila z punktu widzenia tego, ile mięśni może być odbierany jest prawdziwe:

  • 1 kurs: 20-25 funtów
  • 2-gi rok: 10-12 funtów
  • 3 rok: 5-w 6lbs
  • 4 rok: 2-3 kg gps
  • 5. rok+: bardzo mało, aby więcej mięśni otrzymałeś od tego

Kobiety mogą spodziewać się około połowy masy mięśniowej, ponieważ mają znacznie mniej testosteronu niż męski.

W rzeczywistości, Casey Batt zrobiłem wiele badań statystycznych na bazie naturalnych sportowców z wstępnie steryd epoki, ich struktura kości i genetyczna skłonność do zwiększania masy. Jego wnioski w dużej mierze pokrywają się z danymi wyższe od zerwania Lila.

Casey mówi, że lepiej tutaj: „Maksymalna masa mięśni ciała i potencjalny Rozmiar pozytywnie skorelowane z rozwojem człowieka i kości strukturze.”

Innymi słowy, Rozmiar ramy, szwy i długości mięśni brzuchy określić swój potencjał genetyczny do masy zysku.

Upewnij się, że możesz sprawdzić jego darmowy kalkulator do określenia swojego genetycznego potencjałów mięśniowych.

Zasilanie do masy mięśniowej

Więc teraz już wiesz, że musisz stać się silnym i zrozumieć, jest genetyczny sufit w mięśnie, ile rzeczywiście można nosić, ale jak jesz na wzrost mięśni?

Prostymi słowy, ciało musi syntetyzować tkankę mięśniową z energii. Wszystkie szkolenia w świecie nie produkują mięśnie, jeśli nie ma wystarczającej ilości energii, doprowadzanych do paliwa gromadzenie się nowych tkanek mięśniowych.

Jasne, trzeba jeść więcej kalorii niż wydać w ciągu określonego okresu czasu.

Przyjmuje białko do budowy mięśni; tak gdzieś od 1.1-1.4 g na kilogram beztłuszczowej masy ciała jest wspaniałe i bezpieczne oferta.[3] O, I nie martw się, nadmiar białka jest raczej nie bardzo na nerki, jak kiedyś uważano.[4]

Zasilanie do masy mięśniowej  

Następnie wystarczy dodać kalorii z węglowodanów i tłuszczów, aby tworzyć nadwyżki kalorii.

Umacnianie ciała, co kradnie spojrzenia od oczu wielu zbyt często jest trudniejsze niż musi być. Prawdę mówiąc, w procesie budowania masy mięśniowej, wzrost siły i rzeźbić taką figurą może się pochwalić bardzo prosta.Jest tylko kilka czynników, które będą sobie zrobić przerwę lub swoje wysiłki w podróż, aby zbudować muskularne ciało. Podczas gdy formuła jest prosta, trzeba pamiętać, po prostu nie kojarzy się z lekkim. A my dziwimy się zdziwienie u upragniony ciała płonące chroni i srebrny ekran, chcę, abyście zrozumieli wszyscy ci ludzie przeszli podobną drogę. Oni postawili wszystko na czas i ciężko pracować formowania ich ciała, aby dotrzeć do swego obecnego stanu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here