Poranne erekcje? Dlatego u niego

Poranne erekcje? Dlatego u niego
Rate this post

 Poranne erekcje? Dlatego u niegoPrawdopodobnie będzie się budzić obok ciebie senny facet, który w jakiś sposób znalazł się z penisem z marmuru, zapytał, dlaczego on jest tak podekscytowany. „To jest erekcja od pi-pi”, nalegał on, powołując się na uniwersalne roszczenia erekcji spowodowane dużą niepewność. Cóż, mylił się.

„Człowiek sześćdziesiąt lub siedemdziesiąt lat, on się obudzi, i muszę do toalety, ale pionów się nie dzieje” – mówi dr Joseph Alukal, asystent titan gel  urologia, położnictwo i ginekologia w Лангоне Centrum Medyczne na uniwersytecie w Nowym jorku. „Bezpośrednio nie wiążą się z tym”. Ale choć naukowcy mogli powiedzieć, że nie powoduje erekcji rano, że przyczyną jest na dzień dzisiejszy jakaś tajemnica. Tutaj znajdziesz cztery najbardziej prawdopodobne przyczyny.

Erekcja rano jest typowe dla każdego młodego człowieka.

1. Penis robi po swojemu, bo mózg nie zwraca uwagi. Według badań Firmy endokrynologii, w rzeczywistości może się zdarzyć, że kiedy niektóre części mózgu są wyłączane podczas fazy rem snu, mózg przestanie być w stanie utrzymać pod kontrolą penisa. Tam, gdzie normalnie mózg reguluje penisa i upewnij się, że erekcja występuje tylko w razie potrzeby, podczas fazy REM penis może robić to, co mu się podoba. I to, że chce stać się trudne.

2. Tylko hormonalne wahania. Codziennie rano to czas, kiedy masz wyższy poziom testosteronu cały dzień. Zazwyczaj porannych erekcji, zazwyczaj zatrzymując się, gdy ludzie osiągają 40-50 lat, a ich poziom testosteronu spada. Dla którego, także może po prostu oznaczać, że znajduje się na jego najwyższy szczyt męskości (i twardości), w godzinach porannych.

Sygnał zdrowia

ak jak w temacie rozmiar penisa to powód do wątpliwości, zbyt skomplikowana i często niska samoocena, korzystanie, nawet nocnych erekcji stanowią znak zapytania, głównie z mężczyzn. Jest mało prawdopodobne, w rzeczywistości, wiedzą prawdziwe przyczyny, sens, czy to, co reprezentują. I tak, bądźmy szczerzy, przynajmniej jakiś element to zjawisko nocnego.
Erekcja podczas snu trwają średnio co najmniej 10 minut. Jedyną rzeczą, której, jak zwykle, człowiek rozumie, że to nawet najnowsza, ta, z której budzi się rano: w tym przypadku, do tego, aby być uznane za takie, ewa powinna być opisana średniej twardości penisa co najmniej 70% .Sygnał zdrowia

3. To, jak jego penis temu „ćwiczenie”, tzn. zatrzymuje krew w organizmie przez dłuższy czas. „Nie ma innej części ciała, które trzeba utrzymać krew w długim terminie” – wyjaśnia Dr Alukal. „Na przykład, jeśli bierzemy wiązka i krawat wokół nogi na pół godziny możemy znaleźć się z pewnym problemem, po. Ale od penisa można się spodziewać zdolność do utrzymania krwi w organizmie za pół godziny lub godzinę i czuć się dobrze po. To może być tak, że część programowania, który przypomina penisa: „co należy zrobić swoją pracę”. To jak trening z ciężarami. Bez nocnych erekcji, to możliwe, że ludzie nie byli w stanie utrzymać inne erekcji dla więcej niż kilka minut za jednym razem, bez, że to staje się niezwykle bolesne. To wszystko teoria, i nie ma żadnych danych, aby potwierdzić.

4. Można wcierać coś podczas snu, i cieszymy się, że podświadomie. Tylko dlatego, że człowiek obudził się z erekcją, to jeszcze nie oznacza, że on marzy o Jennifer Lawrence. Mózg nadal podatne na fizycznej stymulacji, gdy śpi, więc spać blisko z partnerem, z pewnością może powodować reakcję prawie mimowolnie. Hura!Podczas snu, człowiek nawet nie zauważa ich. Ale zdarzają się tutaj. Do czterech lub pięciu razy w ciągu nocy. Nie, że nie ma nic się martwić, naprawdę: nocne erekcje, w rzeczywistości sygnał, że lorgano męskich jest jeszcze w pełnej aktywności, to działa dobrze i nie ma żadnych problemów.
Niepokojące byłoby, gdyby te mimowolne ruchy penisa nie dzieje: może być, wręcz przeciwnie, w rzeczywistości, poważny telefon dzwonek alarmu zaburzeń erekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here