Naturalne Sposoby Dla Zachowania Pięknej, Młodej Skóry

0
76
Naturalne Sposoby Dla Zachowania Pięknej, Młodej Skóry
Rate this post

Naturalne Sposoby Dla Zachowania Pięknej, Młodej SkóryTam nie może być fontanna młodości, ale jedzenie, które jemy i jak odnosimy się do siebie, może zapobiec, a nawet hydroface  proces starzenia. Twój organizm potrzebuje odpowiednich składników odżywczych, aby walczyć z uszkodzeniami, a twoja skóra nie jest inaczej. Składniki odżywcze pomagają komórkom powtórzyć i mieć więcej energii. Przetworzonych produktów, stresu, toksyn i niskiej zawartości składników odżywczych w diecie przyspiesza starzenie. Chroniąc się od szkodliwych substancji chemicznych, dostaje dosyć sen, relaks i ćwiczenia pomogą ci utrzymać zdrowy blask.

 Pij dużo wody.

Nawet w przypadku niewielkiej ilości odwodnienia, twój organizm funkcjonuje w optymalnym czasie. Na chwilę jesteś odwodniona, to wyraźnie wpływa na skórę, powodując jej wygląd matowej, łuszczącej się, zwiotczałej i luźne.

Przeciwutleniacze-są to najlepsze zasoby organizmu do walki z chorobami i starzeniem się społeczeństwa, ograniczając tym samym ich uszkodzenia i stan zapalny. Stan zapalny jest jednym z głównych przyczyn powstawania zmarszczek. Niektóre z najlepszych źródeł przeciwutleniaczy zawierają:

 • Borówka
 • Granaty
 • Jagody acai
 • Jagody goji
 • Szpinak
 • Malina
 • Orzechy
 • Nasiona
 • Fioletowy winogron
 • Gorzka czekolada (70% i wyższa zawartość kakao)
 • Organiczna zielona herbata Mają tęczowy talerz z jedzeniem.

Powstaje wolnych rodników w naszym organizmie i spowodować poważne uszkodzenie naszych struktur komórkowych. Różne pokarmy bogate w składniki odżywcze, które jemy je zneutralizować. Należy spożywać szeroką gamę antyoksydantów, możesz walczyć z różnymi rodzajami wolnych rodników. Pomyśl o tym, że kolory, które straciliśmy w ciągu dnia, i spróbować włączyć je w następnym posiłkiem.

Ograniczyć przebywanie na słońcu.W małych ilościach, codziennie słońce wytwarza witaminę D i przydatne, ale zbyt wiele słońce może uszkodzić skórę. Nie zapomnij nosić okulary i korzystać z ochrony przeciwsłonecznej dwutlenek tytanu i cynku.

Decydując się na naturalnych produktów skóry.

Wiele produktów kosmetycznych zawierają agresywnych substancji chemicznych. Przy wyborze środków nawilżających i makijażu, badania składników w nich najlepsze, co możesz potwierdzić, że są one bezpieczne.

Użyj nietoksyczne środki czystości.

Jest to konieczne w celu ograniczenia narażenia na substancje toksyczne, bo skóra wchłania je..

Poziom zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu może być nawet wyższa niż na zewnątrz poziomach. Rośliny w domu lub na biurku w pracy, będzie działać jako filtra powietrza.Użyj nietoksyczne środki czystości.

Dieta bogata w witaminę c, co prowadzi do zmniejszenia ilości zmarszczek. Naukowcy odkryli, że skóra jest narażona na działanie witaminy C przez dłuższy okres czasu mogą produkować osiem razy więcej kolagenu!.

To prowadzi do uszkodzenia kolagenu i elastyny, które powodują zmarszczki.

Włączając produkty, takie jak awokado, oliwa z oliwek, nasiona lnu, orzechy i ryby w diecie ma zasadnicze znaczenie. Kwasy tłuszczowe mają kluczowe znaczenie dla twojej skóry, aby wyglądać młodo.

Nagromadzenie toksyn w organizmie z powodu powietrza, wody i żywności prowadzi do uszkodzenia organu, a także starzenie się. Detoksykacji poprzez oczyszczania soku zaleca się do ciała, aby móc skupić się na produkcji energii i toksyn. Pić szklankę wody z tym przekonasz z samego rana też bardzo oczyszczenie.

 Udziału w imprezach, które łagodzą stres.

Wysoki poziom stresu może zagrozić swoją skórę. Rozważmy jogi lub medytacji. Wyeliminować problematyczne ludzie i wydarzenia ze swojego życia. Zaufać znajomym i otwarcie rozmawiać z nimi o swoich troskach i kłopotach.

Sam skórę, odmładza i przywraca w zasadzie, podczas gdy ty śpisz. Upewnij się, że nie tylko spać w ciągu ośmiu godzin na dobę, ale to jest jakość snu.

To zwiększa przepływ tlenu i składników pokarmowych i toksyn poprzez pocenie, co prowadzi do bardziej czystego, jędrnej skóry. Nie zapominaj o uśmiechu. To najlepsze ćwiczenie dla twojej twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here