Najbardziej efektywne techniki wstawania rano

Najbardziej efektywne techniki wstawania rano
Rate this post

Stopniowa metodaWstając wcześnie jest jednym z moich ulubionych rzeczy na świecie. Rano jest cisza jak na całym świecie nie zostało rozpoczęte mikserów, idealny czas na medytację, pisanie, ćwiczenia i niektóre cichego czytania.

Wstając wcześnie mogą podać godzinę lub trzy o dodatkowy czas na skupienie i kreatywność. Gdy zechciał zrobić te rzeczy, później w ciągu dnia, większość osób nie (z wyjątkami oczywiście).Mam nie pisać wstając wcześnie przegrzewają, głównie z powodu mojej jawy czas jest w ciągłym ruchu. Jeszcze kilka miesięcy i cieszyć się ze wschodzącego słońca, inne czasy I’ll wstawać wcześnie na cel na chwilę i ciesz się dodatkową chwilę spokoju.Nauczyłem niejedno o sposobu zmiany Wake-up time z uciechy, a dzisiaj wezmę udział najbardziej udanych technik w moim wiele eksperymentów badawczych.

Stopniowa metoda

Najlepszą metodą zmiany czasu budzisz się jest, aby robić to stopniowo – 10-15 minut wcześniej przez 2-4 dni, aż poczujesz do niego przyzwyczaić, a następnie powtórzyć. Jeśli 2145 8.00 normalnie, nie nagle zmienić go na 6:00 Spróbuj 7:45:00 pierwszych.

Czy może wydawać się zbyt powolne dla większości ludzi, i jesteś wolny zignorowanie tego zalecenia. Niemniej w moich licznych eksperymentów badawczych, najfajniejsza i długotrwałe zmiany w harmonogramach sypialne były powolne i stopniowe.

Nagłe zmiany godziny wcześniej lub więcej w twoim budząc czasem są trudne, i prawdopodobnie nie ostatni. Jeśli 2145 1-2 godziny wcześniej, bo w dniu 1, potem będziesz miał ciężko, a nie cieszyć się nią. Następnego dnia, będziesz mieć duży deficyt snu i niewzruszonym jeszcze cięższymi (zakładając, że jesteś w stanie zrobić to 2 dni pod rząd). Dzień 3 jest jeszcze trudniej. Ostatecznie albo zwrócić ją w trudnych chwilach (niewzruszonym trwać co najmniej tydzień cierpienia), lub crasha i śpiąc w późno i trzeba zacząć od nowa albo rezygnujesz.

Śpiący wzorce są trudne do zmiany, a więc stopniowego metoda działa znacznie lepiej. To prawda, przy okazji, z nawykami żywieniowymi, ćwiczenie nawyków, zwyczajów bałaganu i wiele więcej.

Trzy kroki

Trzy kroki

Tak miałeś ustawiony alarm przez 10-15 minut wcześniej niż zwykle, a może jeszcze przez kilka pierwszych dni, a następnie odłóż ją na kolejne 10-15 minut wcześniej, a niedługo będziesz w 30-45 minut wcześniej niż zwykle … ale teraz masz tendencję do punktować alarm drzemki i pozostania w łóżku (czasami awake) bez wstawania.

Oto jak pokonać tego w 3 krokach:

W noc poprzedzającą, pomyśl o jednej rzeczy, chcesz zrobić rano, wydaje ci się. To mogłoby być coś chcesz pisać, lub nowego joga rutynowe, ani medytacja, ani coś co chciałbyś przeczytać, lub dzieło project, który ma cię fired up. Rano, po przebudzeniu, należy pamiętać, że ciekawe rzeczy, i że pomoże motywują was do 2145.
Wyskakuje z łóżka. Tak, wyskakuje z łóżka. Z entuzjazmem. Podskocz i rozłożyć ręce szeroko, jakby to powiedzieć, „tak! Jestem żywy! Gotowa do stawienia czoła dzień z otwartymi ramionami i swadą z napędzanego maniac.” poważnie, to działa.
Wynoś alarm w poprzek pokoju. Jezeli zaraz obok ciebie, możesz nacisnąć przycisk drzemki. Więc chwyć ją po drugiej stronie pomieszczenia, więc będziesz musiał 2145 (lub podskok w górę), aby go wyłączyć. Następnie, popadły w nawyku poszedł prosto do łazienki aby pee po wyłączeniu. Gdy skończysz peeing, jesteś dużo mniej prawdopodobne, aby przejść z powrotem do łóżka. Na tym etapie pamiętaj ekscytujące rzeczy. Jeśli nie wyskakuje z łóżka, przynajmniej wyciągnijcie ramiona szerokie i przywitać dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here