Jak zdobyć mięśni dla początkujących

Jak zdobyć mięśni dla początkujących
Rate this post
Jak Podnoszenie Odważniki Buduje MięśnieKiedy pytam, dlaczego ludzie ciągle iść na siłownię, ich numer jeden powód jest na masę mięśniową. Spójrzmy prawdzie w oczy, te wszystkie wcześnie rano, późne noce, wiadra potu i resztek bolesność są często celem ujędrniający. Ale w jaki sposób można zapewnić, że dostajesz najwięcej z każdego treningu i nie tracić jeden rep? Rozwalę jak struktura programu treningu, gdzie jesteś stale pracuje nad swoim ostatecznym celem, zyskuje mięśni.

Jak Podnoszenie Odważniki Buduje Mięśnie

Jestem pewien, że większość czytelników mają pewne wyobrażenie o związku między podnoszenie ciężarów i zwiększenie masy mięśniowej. Nauka jest rzeczywiście zaskakująco prosta. Akt podnoszenie ciężarów ma możliwość dodawania mięśni przez „przeciążenia” układu. Przeciążenie oznacza po prostu, podkreślając swoje ciało w nadziei, że będzie dostosowywać się do bodźca pod ręką (w tym przypadku, podnoszenie ciężarów).
Przeciążenie organizmu poprzez trening siłowy powoduje specyficzne mechanizmy w organizmie, aby przejść do overdrive w próbie przystosowania się i sprawiają, że łatwiej jest wykonywać ten sam ćwiczeń następnym razem próbować podnosić tę samą wagę. Bolesność jest częścią procesu organizmu poprzez te początkowe adaptacje do treningu siłowego. Nasze ciała są niezwykle efektywne, gdy występują pewne adaptacje, waga, które kiedyś wydawać niemożliwe staje się bardzo proste. Za każdym razem dajesz organizmowi bodziec, to wygląda na różnych systemach i widzi to, co można zmienić lub zmienić, aby działalność ta łatwiej następnym razem. Na przykład, gdy jednostka zaczyna nowego programu ćwiczeń siłowych Główną adaptacji, który występuje to przerost mięśnia. Przerost oznacza po prostu, że mięsień jest coraz większe. Im większe mięśnie, tym łatwiej jest podnieść ciężar.

Kształtowanie masy ciała plan treningowy

Teraz, gdy są wyposażone w czytnik Digest wersję organizmu reakcji adaptacyjnej, niech zanurzyć się w najlepszy sposób zorganizować trening z podstawowym celem uzyskania mięśni. Choć istnieje około milion sposobów, aby zwiększyć masę mięśniową, układ ten jest najlepszym rozwiązaniem dla początkujących. Jeśli dopiero zaczynasz, chciałbym zaproponować wypracowanie od dwóch do trzech dni w tygodniu, aby rozpocząć, a następnie zwiększyć częstotliwość do czterech lub pięciu dni w tygodniu po kilka miesięcy. Im bardziej niekompetentny jesteś, tym sorer będzie początkowo. Pamiętaj, że ból ustępuje po adaptacji do bodźca. Przy wyborze ćwiczenia, lubię trenować całe ciało jako pojedyncza jednostka. Niektórzy ludzie lubią zerwać ciało podczas rutynowego treningu i ćwiczyć poszczególne grupy mięśni każdego dnia. Chociaż nie ma nic złego w tym podejściu pod względem rozwoju mięśni, rzadko używamy tylko jedną grupę mięśni w naszym codziennym życiu. Dlatego chciałbym trenować systemu jako całości. Z zamiarem zdobycia mięśni, trzymać się trzy do czterech zestawów na ćwiczenia, z każdym zestawem zakresie od ośmiu do 10 powtórzeń. W celu ciągłego przesuwania swoje ciało, potrzebny jest nowy bodziec przeciążenia. Można albo zmienić ćwiczenia lub po prostu dodać dodatkowy ciężar do ćwiczeń, aby ponownie rozpocząć proces skończona.Kształtowanie masy ciała plan treningowy

Do najważniejszych elementów budowania mięśni

Jeść żywność o dobrej jakości. Podnieś swój białka. Ciężko ćwiczyć. Przepisy te mogą wydawać się oczywiste, ale tu jest haczyk: kolejność oni w sprawach. Fakt, że mogę pozostać suche jedzenie czasami więcej niż 5000 kalorii każdego dnia zaskakuje ludzi. Ale im więcej masz mięśni, tym więcej trzeba nakarmić. Kluczem jest karmienie mięśnie niezmiennie wysokiej jakości paliwa. Więc co zrobić, moje makra wyglądać, można zapytać? Jako ekonomia głównym, to lepiej, że mogę powiedzieć, że numery. Ale wolałbym powiedzieć priorytety, ponieważ sposób ich podziału dla każdego będzie inna. Oto trzy zasady przewodnie, które określają, co dzieje się na moim talerzu: posiłki Saldo wokół chudego białka Dołącz bogatej w składniki odżywcze, nisko glikemicznym węglowodanów Ciesz obfite porcje zdrowych tłuszczów Teraz rozbić jak wyglądają w akcji, począwszy-gdzie indziej – z białkiem. Mamy również dla Ciebie idealne rozwiązanie, które wspomoże przyrost tkanki mięśniowej. Możesz też wybrać inny sposób, który wpłynie na wzrost wydajności Twojego organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here