Jak zdobyć masę mięśniową

Jak zdobyć masę mięśniową
Rate this post

Jak zdobyć masę mięśniowąJeśli jesteś waga lifter, piłkarz lub po prostu facet, który chce awansować do letniego sezonu, zyskuje mięśni może być bardzo przydatne. Czasami określane power up premium cena wypełniacze, zyskuje mięśni, to nie znaczy, że trzeba kupić, a także wielkogabarytowych tłuszczu. W rzeczywistości, zyskuje dużo tłuszczu na drodze jest niezdrowe, mogą zaszkodzić swój wygląd i swoje wyniki sportowe, i może sprawić, że zyskuje mięśni cięższy niż powinien być. Typowy słuchacz musi mieć możliwość 1 lub 2 kg mięśni miesięcznie. I choć nie jest to może brzmieć jak dużo, za kilka lat to dodaje się do znaczących zmian w swoje siły i jak wyglądasz.

Skupić się na trudnych ćwiczeń

Zestaw ćwiczeń, pracuje wiele mięśni jednocześnie i powinny być podstawą każdej skutecznej dla budowania mięśni rutyny. Zestawy ćwiczeń pozwoli ci podnieść dużą ilość masy, która gwarantuje, że twoje mięśnie są narażone wystarczy bodziec do wzrostu. Przykłady złożonych ćwiczenia obejmują przysiady,  drążek, , ramiona жимы, podciągnięć, rozwijanych menu i wierszy. Podczas gdy izolacja lub jeden-wspólne ćwiczenia odgrywają ważną rolę w harmonijnym trening siłowy, należy je traktować jako dodatkowy, gdy celem jest budowanie masy mięśniowej.

Wykonaj odpowiedni zestaw i schemat Rap
Zrobić 20 powtórzeń z wagą może twoje mięśnie. Ale wzrost ten ma charakter tymczasowy i jest wynikiem mięśnie stają się wlewa się krew-to, że kulturyści nazywa się pompa. Co prawda, wzrost mięśni, gdzie mięśni włókna stają się grubsze i mocniejsze, prawidłowo nazywa przerost i zwykle wiąże się z wieloma zestawami od 6 do 12 powtórzeń. Korzystanie z wag, które znajdują się w granicach od 80 do 85% od twojego ponownego maksimum, tak, że można osiągnąć zmęczenia mięśni w określonym zakresie powtórzeń. Dla maksymalnego wzrostu firmy, ograniczyć odpoczynku pomiędzy seriami od 30 do 60 sekund i wykonaj od trzech do sześciu podejść w każdym ćwiczeniu.

Uzupełnienie programu

Możesz zorganizować swoje mięśnie treningu w kilka różnych sposobów. Ciężarowców rzecz split rutyny, gdzie różne grupy mięśni trenują w różnych dniach. Na przykład, w poniedziałek nogi, klatkę piersiową i triceps wtorek: plecy i biceps w czwartek, ramiona i ABS w piątek. Takie podejście gwarantuje, że masz wystarczająco dużo czasu, aby zrobić kilka różnych zestawów ćwiczeń dla każdej grupy mięśni.

W przeciwieństwie do tego. trening całego ciała, zazwyczaj powtarza się trzy razy w tygodniu, a każdy trening zawiera ćwiczenia do wszystkich głównych grup mięśni.

Oba rodzaje treningu może pracować, chociaż trening całego ciała-często polecają dla początkujących, podczas gdy split procedury zalecane dla bardziej zaawansowanych ćwiczeń.

Niezależnie od podejścia wybierzesz, będzie trzymać się programu w ciągu czterech-sześciu tygodni, aby dać mu możliwość pracy, a następnie zmień go, zanim twój postęp w namiotach.

Progresywne Przeciążenie

Uzupełnienie programu

Mięśnie rosną z powodu obciążenia na nich-stres często nazywa się przeciążeniem. Dlatego, że mięśnie szybko przystosowują się do ćwiczeń, które wykonujesz i wagi podnieść, ważne jest, że twój trening bardziej intensywne, aby zapewnić wzrost mięśni utrzymuje się przez dłuższy czas. Można to osiągnąć poprzez zwiększenie masy ciała używasz, zrobić więcej powtórzeń, skracając okresy odpoczynku pomiędzy seriami, wykonuje bardziej złożone i kompleksowe ćwiczenia, opierając się na przeciążenia systemu, takie jak spadek zestawy lub komplety, lub w inny sposób zmieniać swój program treningu. Zmiany powinny być stopniowo, logiczne i progresywny, aby upewnić się, że można zachować zdrowie jak najdłużej.

Jedzenie dla wzrostu mięśni

Budowanie mięśni wymaga energii i składników odżywczych, dlatego twoja dieta będzie silnie wpływać na szybkość wzrostu mięśni. Wystarczającą ilość węglowodanów dostarcza energii do treningu, a białko jest niezbędne dla wzrostu i regeneracji mięśni. Dietetyczne tłuszcze są niezbędne do produkcji hormonów anabolicznych, w tym testosteronu.

Aby zdobyć masę mięśniową, słuchacze muszą jeść od 16 do 18 kalorii na kilogram masy ciała, w tym 1 do 1,4 g białka i od 20 do 25 procent tłuszczu, z bilansu kalorii z węglowodanów, zauważa Jordan Syatt, a trening siłowy i zasilania konsultanta i rekord świata пауэрлифтер.

Na 175-kilogramowy mężczyzna, oznacza to spożywanie około 3000 kalorii, 350 gramów węglowodanów, 245 gramów białka i 66 gramów tłuszczu.

Jedzenie powinno być zdrowe i pożywne, ponieważ oprócz podstawowych grup żywności i kalorii, witamin i minerałów oraz są niezbędne dla wzrostu mięśni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here