Jak zachować zdrowe włosy: 7 porad dotyczących pielęgnacji włosów pokochasz

Jak zachować zdrowe włosy: 7 porad dotyczących pielęgnacji włosów pokochasz
Rate this post

Jak zachować zdrowe włosy: 7 porad dotyczących pielęgnacji włosów pokochaszW stanie lub nie jest w stanie, aby masło lub olej, jeśli princess hair o twoich włosów znajdziesz różnego rodzaju porady. Matki powiedzą ci „olej włosów”, podczas gdy twój fryzjer polecam nowy to samo „spa dla włosów, Marokański olej, wzmocnienie nie zaleczenia i wszystko”. Zanim wybierzesz swój wybór leczenia, oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć.Pierwszy krok w pielęgnacji włosów jest twoje posiłki i dwie najważniejsze rzeczy w diecie żelaza i białka. Komórki włosów są szybko rosnące komórki w organizmie, ale są również pierwszymi, aby mieć wpływ, że nie jesz prawidłowo lub cierpieć z wad, ponieważ nie są one niezbędne do przetrwania.

Spróbuj i zawierają bogate w żelazo produkty jak warzywa liściaste, ryby, pestki dyni, fasola, ciecierzyca, soja i zbóż w diecie. Lekarze radzą, aby spożywać około 12 mg żelaza dziennie. Potrzebny jest także białko, bo to wzmacnia twoje włosy. Zawierać pełnowartościowe białka, które są bogate w aminokwasy: jak ser, mleko, SOJĘ, soczewicę, groch, quinoa i jogurt.

Jak zachować zdrowe włosy: kilka prostych Wskazówek

1. To jest normalne, aby stracić 100 do 150 włosów na dzień, więc nie panikuj, gdy widzisz mały pęczek czołga się przez Twój podłogi wyłożone kafelkami.

2. Czesać mokre włosy z dużą ostrożnością, ponieważ są one delikatne i podatne na kruszenie. Użyj szeroki zębaty grzebień i uruchomić go od nasady aż po końce włosów jak można bardziej miękkie.
jak w utrzymaniu zdrowych-włosów-do-pisarze-Czy-nie-ma-w-1
3. Przyciąć włosy co kilka tygodni, aby pozbyć się tych brązowych i szorstki rozdwajaniu. Odetnij około 1/4 cal włosów co 6-8 tygodni, aby zapobiec rozdwajaniu, aby ponownie rosnąć.

4. Nie myj włosy codziennie i za każdym razem, gdy to zrobisz, należy nałożyć niewielką ilość odżywki na końcówki. Spróbuj użyć tę samą markę szamponu i klimatyzacji.

5. Zmyć klimatyzacja z zimną wodą, to dobrze dla trwałości i połysku.
jak w utrzymaniu zdrowych-włosów-do-pisarze—wystarcza na 2
6. W przeciwieństwie do naklejek na tylnej części naszych produktów spożywczych, etykiety na tylnej części naszych szamponów, w większości, są nieprzeczytane wiadomości. W ciągu ostatnich kilku lat zarysowuje się dużą uwagę na siarczan w szamponach. Jakie siarczany? Są przyczyną tego, że szampon pieni się tak, jak to robi. Oczyszczają skórę głowy i włosy, odchodząc z niego kurz. Ale niektórzy badacze sugerują również, że pozbawiają włosy olejków eterycznych. Są one również dlaczego oczy szczypie, gdy szampon spływa po twarzy. Jeśli uważasz, że jakiekolwiek podrażnienia na skórze głowy lub znaleźć swoje włosy schną w miarę upływu czasu, spróbuj kupić szampon, który nie zawiera siarczanów.Jak zachować zdrowe włosy: kilka prostych Wskazówek

7. Jeśli masz suche włosy, to najlepiej, aby uniknąć zabarwienia. Jeśli jednak nie możesz się oprzeć, że wspaniały odcień brązu, szczególnie pod zimowym słońcem wykonaj tę mądrego doradzi dzielili się na blogu wolnych ludzi. Użyć cytryny, rumianek, herbaty z miodem, jak one działają, jak wielkie просветители włosów. Można dodać sok z cytryny w wodzie i spryskać go na włosy, kiedy wyjdzie. Można płukać włosy заваренным rumianku po tym, jak umyć je szamponem lub dodać miód, wodę, której się myjesz swoje włosy.

Oprócz tych podstawowych porad, oto kilka domu środków, które zabierze cię długa droga. Od domowe maski do ochrony cieplnej serum, mamy wszystko.

Głęboki Klimatyzacja

Nawet jeśli stan twoich włosów po każdym myciu, nie do końca działa tak dobrze, jak głęboki klimatyzacja. Raz na jakiś czas umyć włosy szamponem, wycisnąć nadmiar wody i ręcznik wysuszyć. Następnie weź obfitą ilość odżywki nanieść bezpośrednio na korzenie włosów. Użyj szeroki zębaty grzebień i go uruchomić poprzez swoje włosy, aby upewnić się, że klimatyzacja dociera wszędzie. Teraz pociągnij je do góry i zabezpieczyć je razem. Zostaw klimatyzacja w ciągu od 10 minut do godziny. Pociągnij je w dół, dokładnie spłukać i cieszyć się jedwabiście gładkie włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here