Jak wybrać kremy do twarzy na zmarszczki

Jak wybrać kremy do twarzy na zmarszczki
Rate this post

Jak wybrać kremy do twarzy na zmarszczkiOto bardzo prosty sposób, aby dowiedzieć się, czy osoby te kremy zmarszczki, które kupiłeś jest skuteczny. Wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się, jaki skład kremów zawiera.

Sprawdzić, czy krem zawiera takie składniki, jak na cynergy TK, koenzym Q-10 (koenzym Q10) i Phytessence Wakame? Czy ma substancji takich jak parabeny, dioksan, olejów mineralnych zamiast?

Jeśli to drugie, to moja rada dla ciebie, aby szybko zakończyć korzystanie z tych produktów. To dlatego, że parabeny, takie jak metylo, propylu, butylu i dioxiane stwierdzono, aby wywołać reakcje alergiczne skóry i wysypki. Badania na razie pozostają niejednoznaczne, ale i takie wstępne wyniki ustalili, że parabeny mogą powodować raka u niektórych osób.

Ponadto, należy trzymać z dala od oleju mineralnego, że stosowanie oleju mineralnego blokują pory skóry i powodować reakcję trądzik lub podrażnienia. Kiedy to się dzieje, twoja skóra nie może oddychać i toksyny w skórze, nie spłukujemy. Po jakimś czasie zobaczysz, że twoja skóra zaczyna rozdział i stają się suche. Z pomocą hydroface, zmarszczki mogą pojawić się powoli.

Do dnia dzisiejszego, jest bardzo mało produktów do pielęgnacji skóry, która zachwyca mnie na rynku za wyjątkiem jednego lub dwóch. Wielu tak zwanych kolagenowe kremy po prostu czysto oszustwa, które oferują żadnych realnych substancji. Prawda jest taka, że cząsteczki kolagenu są zbyt duże, aby być dostarczony na wewnętrzne warstwy naszej skóry. Nawet gdy намыливаете stosu i sterty kolagen krem do skóry na twarzy, znajdziesz to niewiele pomoże tym, pojawiają się zmarszczki na czole.

A czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego firmy te kosmetyki i unikać niepotrzebnych produktów? To dlatego, że są tanie w produkcji i wielu niewykształconych konsumenci kupują ich z roku na rok, ponieważ te pięknie brzmiące składniki. Powiedz mi, dlaczego się zatrzymali?

Więc co trzeba zrobić? Cóż, jeśli szukasz anty zmarszczka śmietanki, co działa, upewnij się, że patrzysz na składniki, jak na cynergy TK, koenzym Q-10 (koenzym Q10) i Phytessence Wakame zamiast.

Na cynergy TK

To funkcjonalny keratyna występuje tylko w Nowej Zelandii. To nowo odkryli substancję, która może stymulować ciało, aby utworzyć więcej kolagenu i elastyny dla gładkiej, młodej skóry.

Firma Q-10 (Koenzym Q10)

Jest to popularna substancja zawiera w wielu z tych anty starzenie się suplementy, które widzisz w sklepach zdrowia. Najważniejszym aspektem koenzymu Q10 polega na tym, że on może zniszczyć wolne rodniki w skórze i wnika tak głęboko, jak 7 warstw skóry.

Phytessence Wakame

Ostatni składnik jest Vakama, który jest laminaria znaleźli w morzu Japońskim. . Vakama można zatrzymać szkodliwy enzym od zniszczenia kleju, który trzyma kolagen i elastyna razem. I jeśli byłeś w Japonii, można spotkać wiele kobiet, że jest gładka i piękna skóra. Chcesz wiedzieć, dlaczego? To jest po prostu dlatego, że używają produktów skóry, które zawierają vakama w nich

Teraz, gdy jesteś uzbrojony w te informacje, zastosować to, czego się nauczysz, jeśli chodzi o zakup kremów do twarzy przeciw zmarszczkom.

I aby pomóc Ci dokonać bardziej przejrzysty, a skóra wygląda młodziej, chciałbym podzielić się z wami jednym anti-aging do pielęgnacji skóry zakresu, który znalazłem, zawiera więcej składników aktywnych niż jakikolwiek inny krem na rynku. Te składniki są skuteczne nawilżających, ponieważ są one wnikają głęboko i „wzmacniać”. Tak, oni nigdy nie czuć się tłuste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here