Jak schudnąć z twarzy

Jak schudnąć z twarzy
Rate this post

Jak schudnąć z twarzyPoliczki takie słodkie dziecko, ale jeśli chcesz bardziej pikowany, dojrzałe słuchaj, zmiany w stylu życia mogą pomóc. Genetyka w dużej mierze określi kształt twarzy, ale jeśli nosisz zbędne kilogramy, odchudzanie w dół, twoje ciało może również ujawnić więcej cienkie ściany. Nie można konkretnie schudnąć z twarzy, ale i zmniejszenie ogólnej tkanki tłuszczowej w organizmie, będzie to oznaczać, że można stracić tłuszcz z twarzy też. Wysokiej jakości dieta, ćwiczenia, nawilżanie i pielęgnacja skóry zawsze pomóc twoja twarz wygląda lepiej.

Dlaczego nie można wybrać tłusta twarz

Swoje sklepy tłuszczu w komórkach całego ciała. Kiedy spalić tłuszcz z pomocą diety – bioxyn –  i ćwiczeń fizycznych, twój organizm musi się najpierw przekonwertować nagromadzony tłuszcz w energię użyteczną pomocą skomplikowanego procesu chemicznego. Z jakiej komórki mobilizuje tłuszcz genetycznie przewidywalne. Nie można zagwarantować, gdy tracisz na wadze, który będziesz zmniejszać części ciała uważasz, że „problemem”.

Twoja twarz może wyglądać zbyt pełne, jeśli nosisz trochę więcej … lub okrągłej twarzy może być również związane z twojej kości, struktury lub formy twoich gruczołów ślinowych. Jak wiek, można również zauważyć, że tłuszczu zmienia twarz w dół, na swoje policzki i podbródek. Jest to związane z naturalną utratą kolagenu, który zapewnia elastyczność skóry i pewność siebie w swojej młodości. Zmienia się twój wiek, ani twoja genetyka nie jest możliwe, ale zmienić swoją wagę jeszcze można schudnąć twarz.

Klasyczne strategie redukcji kalorii i przenieść więcej pomaga schudnąć twarz, a także innych nadmiar tłuszczu są przechowywane w organizmie. Cyfra około, ile kalorii można spalić w ciągu dnia, korzystając z kalkulatora, że liczby, wielkości, wieku, płci i poziomu aktywności. Następnie, utwórz 500 – do 1000-deficyt kalorii, jeść mniej i wybierać mniejsze porcje, aby uzyskać od 1 do 2 funtów tygodniowo strata.

Może chcesz szybciej straty, ale zbyt drastyczne zmniejszenie kalorii może mieć nieprzyjemne konsekwencje. Jeśli jesz mniej niż 1200, jak kobieta lub 1,800 w dzień jako człowieka, będziesz hamować metabolizm, co sprawia, że utrata wagi jest trudniejsze. Crash diety również mogą zrobić skórę twarzy провисают, obracając pulchne tłuszczu w zmarszczki, обвислые. Twoja skóra jest rozciągnięta wokół nadmiar tłuszczu w twarz, gdy tracisz na wadze zbyt szybko, twoja skóra nie ma czasu, aby stopniowo kurczyć.

Jedz produkty pełnoziarniste, aby utrzymać zdrową Wagę

Schudnąć na twarzy … i twoje ciało –, obcinając spożycie kalorii i najlepsza jakość wybór produktów można. Świeże owoce i warzywa oferujemy dużą ilość przeciwutleniaczy i składników odżywczych, które wspierają zdrowie swojego koloru twarzy. Produkty te również mają mało kalorii, więc można jeść duże porcje bez nadzoru swoje kalorie.

Chude białko jest częścią programu utraty wagi, też. To pomoże ci czuć się spełniony podczas jedzenia i pomaga odzyskać swoje ciało od spalania masy mięśniowej wraz z tłuszczem, jak wyciąć kalorii. Przynajmniej 0.55 grama na kilogram masy ciała dziennie, aby poczuć te korzyści. Dobrym źródłem są ryby i owoce morza, chude produkty mleczne, chude mięso i białe mięso kurczaka.

Obejmować umiarkowane porcje pełnych ziaren w niektóre dania są nasycone błonnik i inne składniki odżywcze-i jedz tłuszcze nienasycone z orzechów, nasion, oliwy z oliwek i awokado, które również promują zdrowie skóry. Unikać słodkich przysmaków jak najwięcej; cukier przyczynia się do rozpadu obsługuje strukturę kolagenu — skóry-w wyniku skórze обвисать i tłuszcz opaść z większą ochotą.

Ćwiczenia, aby schudnąć i upiększyć Swój kolor twarzy

Zdrowe ilość ćwiczeń sercowo-naczyniowych poprawić krążenie krwi, i wygląda bardziej żywe i nasycone, niezależnie od kształtu twarzy. Zbudować do co najmniej 150 minut umiarkowanej intensywności cardio w tygodniu, jak zalecane przez centra kontroli i prewencji chorób. Szybki marsz, lekki, jazdy na rowerze lub аквааэробику-przykłady sposobów, aby zrobić te ćwiczenia. Jeśli ćwiczysz więcej-300 lub więcej minut w tygodniu, to dostaniesz jeszcze więcej utraty wagi i korzyści dla zdrowia.

Trening siłowy pomoże ci w swoim dążeniu, aby schudnąć. Ci zachować masę mięśniową, które dają poważny impuls dla twojego metabolizmu. To zajmuje więcej kalorii, lub energii dla twojego ciała do utrzymania masy mięśniowej. Zrobić co najmniej dwie całego ciała treningi w tygodniu, co objąć wszystkie główne grupy mięśni. Przysiadów, pompek i podciągnięć pomogą ci stracić tłuszcz twarzy znacznie szybciej, niż osoba-konkretne ćwiczenia, które możesz zrobić w lustrze.

Strategii życia w celu promowania zdrowego osoby

Strategii życiu zrobić większą część twarzy masz i pozwalać efekty starzenia i genetyki. Zawsze nosić ochrony przeciwsłonecznej, zwłaszcza, jeśli znajdziesz się ćwiczeń na świeżym powietrzu częściej, aby spalić kalorie. Ogranicz spożycie wysokiej zawartości sodu produktów, takich jak przetworzone przekąski, zupy w puszkach i fast food-jak nadmiar sodu może powo

Jak schudnąć z twarzy

dować zatrzymywanie wody, która może być wyświetlany jako dodatkowa ilość w policzkach i pod oczami. Pozostać nawilżona, aby utrzymać krążenie i zatrzymanie wody do minimum, zbyt. Nie lekceważ zalety regularnego jakość odgrywa sen w wyglądzie swojej twarzy, albo. Celem od siedmiu do dziewięciu godzin w ciągu nocy.

Konturów z stonowanych szarości podstawą, kontur pudru czy kremu na odcień lub dwa ciemniejszy niż naturalny odcień skóry może również pomóc Ci stworzyć pozory cieńsze osoba, zwłaszcza jeśli nie masz czasu, aby kropla tłuszczu, który chcesz w terminie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here