jak schudnąć szybko

jak schudnąć szybko
Rate this post

jak schudnąć szybkoPoza domem cały dzień? Nie problem: oto jakiś mały strategii, aby schudnąć, utrzymać formę i czuć lekkie
Bez sensu ukrywać: jeśli pracujemy w biurze, na pewno czas spędzony siedząc za biurkiem i przed komputerem-to bardzo dużo. Ponadto, aby nie zrobić dobrze na naszą postawę, a także linia z pewnością będzie wystawiona na próbę, i na spacer w porze lunchu, aby pooddychać świeżym powietrzem, niestety, nie wystarczy. Staraj się wziąć ciężar, lub nawet stracić kilka kilogramów i mieć skórę, jasny, pomimo polevere i smogu nie da się po prostu zdrowy styl życia, jest w stanie dać zdrowia, witalności i nastroje w top. Tak mały, kieszonkowy, aby uważnie przeczytać i… zastosować w chocolite cena  praktyce!

Zmień tryb zycia

– Dzień dobry widoczny z rana: dobry zwyczaj, absolutnie nie można przegapić to, aby przygotować napar na bazie cytryny i imbiru, aby zabrać się do pracy. Przypomnijmy, że do walki z opóźnieniem wody, ważne jest, aby pić dużo w ciągu dnia: nie ma nic lepszego niż napój domowej roboty, naturalna i gospodarcza.

Oko przerwy: zatrzymać czas, aktywność i wziąć kilka minut, aby zrelaksować się święta, ale pamiętamy, że kawa może dać podrażnienie żołądka, zwiększa uczucie głodu. W naszej torbie (która zawsze zbyt duże!) nie zapomnij zabrać ze sobą owoc lub garść suszonych owoców, lub kilka krakersów.

Obiad tak, ale…: czasu mało, aby gdzie szybko przekąski w kawiarni, kanapkę lub przekąskę-maszyny nie tylko nie przydatne i smak, ale do tego nie piją. Makijaż? Na obiad przygotowujemy porcję umieścić w lunch-box lub jeść pełnoziarniste z biały jogurt i pokrojone owoce: smaczne i lekkie.

Nigdy nie: woda na pulpit nigdy nie powinien przegapić: nawet ci, którzy nie pragną zobaczyć przypomni ci się pić. Woda ma kluczowe znaczenie dla detoksykacji, walki z bólem głowy, który często niepokoi tych, którzy pracują w zamkniętych pomieszczeniach i hiper ogrzewanie, i trzymać natłuszczają naskórek.

Wyciągnij wtyczkę z gniazdka: da jakąś małą przerwę, przynajmniej na kilka minut, to pomocny: pomaga pozbyć się stresu, czuć się bardziej spokojni, zmniejsza głód, nerwowy i zwiększa kreatywność i ostatni, ale nie najmniej ważne! – nasz indeks popularności wśród kolegów w biurze, jeśli nawet trochę public relations!Zmień tryb zycia

Witamina D jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, ale, niestety, dla nas to źle w jedzeniu. Nie tylko prawidłowe odżywianie, należy wystawić na słońce, aby można go syntetyzować na lepsze. Gdyby u nas była możliwość mieszkać w pięknym miejscu nad brzegiem morza lub czas, aby długie spacery na świeżym powietrzu nie będzie problemu, ale jeśli mieszkamy w mieście lub pracować w pomieszczeniu, co możemy zrobić? Spróbujmy dowiedzieć się trochę więcej.

Usta w pocałunek: pasta do zębów i szczoteczka są obowiązkowe w szufladzie biurka. Myć zęby po jedzeniu, nie tylko jest ważnym higienicznych standardem, ale również pomaga oprzeć się pokusie, niż inna żywność. Mały gest od bardzo duże znaczenie dla zdrowia i urody.

Stretching na pulpit: nawet w biurze staram się utrzymywać w dobrej formie: napiąć mięśnie brzucha i przynieść kolana do piersi i, upewniając się, że nie robić ruchów, zbyt duże (grzywna, ironia koledzy zazdroszczą). Koła delikatnie i szyi pomoże z odcinka szyjnego, podczas gdy zmniejszenie pośladki, podczas gdy można spacerować łączyć przyjemne z pożytecznym: przerwa na kawę i rozciąganie. Lepiej, niż tak!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here