Jak robisz miłość? Odpowiedzi, które nie czekasz

Jak robisz miłość? Odpowiedzi, które nie czekasz
Rate this post

Jak robisz miłość? Odpowiedzi, które nie czekaszSeks, często i błędnie postrzegane jako swego rodzaju składnik oddzielną życia psychicznego jednostki. Zamiast tego, psychika nie jest w stanie wpłynąć na jakość jest tak, jak się kochacie, tak jak szczęśliwego życia seksualnego wpływa z kolei pozytywnie wpływa na psychikę i emocjonalny wymiar kobiet i mężczyzn.

Więc, dobrze, miłość-to jest ważne nie tylko dla utrzymania żywej i zdrowej relacji pary, ale i dla tego, aby poczuć się lepiej, według niektórych badań nawet mniej, a w pracy i w życiu społecznym.

Ale co to znaczy czynić dobro, miłość? Po pierwsze, ważne jest, aby pamiętać, że nie ma uniwersalnego przepisu jest ważna dla wszystkich par. Jestem pewien jednak, że wiedza o sobie i nowe odkrycia w dziedzinie  , naprawdę może zapewnić ciekawe pomysły i nowe punkty wyjścia dla bardziej godnego życia i titan gel opinie.

Zrobić dobrze, miłość przynosi korzyści na zdrowie psychiczne i fizyczne i czasu trwania para

Kochać się, w sposób zadowalający, nie bardzo dobrze tylko na zdrowie małżonków, ale i poprawia emocjonalny i fizyczny stan człowieka. Co dowodzą liczne badania. I wielu badań potwierdzają, że zostawić swoje fantazje i uzyskać dostęp do wyższych poziomów intymności z partnerem, może żyć dłużej w raporcie i pomaga zrobić jak mężczyzna, kobieta, ludzie są bardziej towarzyskie, a nawet tolerancyjni. Powodów do tego, aby poprawić swoje życie seksualne, dlatego, są naprawdę liczne. Nie ma jednej recepty, ważnego dla wszystkich par, ale niektóre wskazówki mogą okazać się bardzo przydatne jako punkt wyjścia, aby być lepiej, razem i z łóżka.

Strefy erogenne kobiety: wiesz, jaka jest mapa podoba?

W celu strefy erogenne oznacza każdą część ciała przez błonę śluzową, i że właśnie dla tego może otrzymywać pobudzenia seksualnego charakteru.

Mimo to, w przeważającej części to wszystko subiektywne, zostały uznane za strefy zabawy w okolicy oral, anal, uro-płciowego i sutki.

Ale tylko poznać siebie i swój organizm można zrobić mapę własnych stref erogennych: są to części ciała, które, jeśli je stymulować, np. z niektórych pokoi zabawy, podczas gdy dla innych może to być nawet irytujące.Strefy erogenne kobiety: wiesz, jaka jest mapa podoba?

Aby zrozumieć, bo nie tylko wyjaśnienie w anatomiczne i fizjologiczne, a nie trzeba wziąć pod uwagę, że mówimy o terenach, które od urodzenia otrzymują pozytywny bodziec.Strefy erogenne są podzielone na pierwotne, wtórne i potencjalnych: pierwotne to te, które muszą być stymulować i pobudzać, jeśli chcesz dotrzeć do zabawy.

Zazwyczaj, strefy erogenne pierwotne kobiece łechtaczki i pochwy. Pierwszy prowadzi z głaskania i koliste ruchy, pochwy, zamiast tego, jest wrażliwy dziękuję, po osiągnięciu znany punkt G, jak i przez skurcz mięśni, spowodowane penetracji.

W szczególności, łechtaczka-to erogenne miejsce dla kobiety, bo ona jest bogata nerwowe. Niemniej jednak należy stymulować prawidłowo, a ciśnienie nie powinno być zbyt prosta, bo jeśli nadmierne może zdobyć nawet podrażnienie.Strefy erogenne wtórne składają się głównie z niektórych obszarów skóry lub błon śluzowych, że jeśli stymulujesz z głaskania, ciśnienia i zarazki, które wywołują podniecenie z głównych obszarów, zwiększając przyjemność seksualna. Nie są jednak warunkiem koniecznym do osiągnięcia orgazmu.

Innym momencie, bogatym nerwowe, a więc łatwo źródło wzbudzenia krocza, czyli obszaru między genitaliami a odbytem.Wreszcie, stref erogennych potencjalnie są w stanie prowadzić do różnych ekscytujące doznania, które mogą stymulować podstawowe strefy i doprowadzić do smarowania pochwy, ułatwiając w ten sposób stosunki seksualne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here