Jak dbać o ciało i o swoją higienę

Jak dbać o ciało i o swoją higienę
Rate this post

Jak dbać o ciało i o swoją higienęPielęgnacja urody i higiena wizytówek kluczowe znaczenie dla każdego typu podejście, społecznego i osobistego. Ale czasami zapominają…

Higiena i pielęgnacja ciała są podstawą dla twojej urody, dla zdrowia. Ponadto, nieprzyjemne zapachy i cząstki germitox cena nie będą oceniane ani od kogo, i, aby czuć się dobrze z innym, trzeba czuć się swobodnie i na zamówienie.

Podstawy są najważniejsze

Czystość jest również synonimem w stosunku do innych, z jednej strony, aby zapach, zbyt często czuć zapachy ha i kolczaste, a z drugiej-dobro społeczności, biorąc pod uwagę, że dobra higiena pomaga zapobiec wielu z najczęściej występujących chorób zakaźnych.

Z tego punktu widzenia ręce są naszym słabym punktem, tak jak awangardy naszego ciała w świecie, który nas otacza. Pierwszy kontakt, w rzeczywistości dzieje się prawie zawsze przez palce. Myślisz, oznacza to, że wszystkie klamki, klawiatury komputerowe, miski, orzeszki ziemne i książek, z którymi stykają się na co dzień: nie chce mi się wierzyć, że wszyscy ci, którzy ich dotknął, zanim umyć ręce? Jak to dobrze umyć dokładnie wodą z mydłem, szczególnie po powrocie do domu, po kontakcie ze zwierzętami, po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem. Nie chcę przesadzać, ale eksperci radzą kota, aby co najmniej trzydzieści sekund.

Usunąć brud, który gromadzi się pod paznokciami ważne jest również estetyczny gestu, a także higieniczne, aby nie przeoczyć, zwłaszcza jeśli nosisz długie paznokcie i używać nieprzezroczyste szkliwa.Podstawy są najważniejsze

Higiena jamy ustnej jest tak ważna dla zdrowia i dla życia społecznego, tak jak usta-to nasza wizytówka: jeśli uśmiechasz się i mówisz, a twoje zęby zabarwione, dziąsła usterki i nieprzyjemny zapach z ust, z pewnością stracisz punkty. Dlatego, myć zęby po każdym posiłku w ciągu około trzech minut, czyścić każdy ząb okrężnymi ruchami od góry do dołu, a następnie użyj nić dentystyczną i płyn do płukania jamy ustnej i rób regularne wizyty u dentysty.

Z estetycznego punktu widzenia, miło jest mieć białe zęby, ale staraj się nie używać zbyt długo, produkty wybielające, to może być szkodliwe, dlatego wole regularne czyszczenie zębów u dentysty.

Wydzieliny, potu, kurzu i smogu przyczyniają się do rozwoju bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Prysznice codzienne usunąć resztki brudu, zaleca się zwłaszcza na intymne części ciała, na nogach, na szyi i za uszami. Codziennie zmieniają pościel i łóżko z czystą, aby nie zbierać drobnoustroje w łóżku. Aby uniknąć mieć suchą lub podrażnioną skórę menu nie agresywne detergenty bez alkoholu i mało piany.

Szczególną uwagę należy zwrócić do higieny intymnej, ponieważ budowa kobiecych narządów płciowych sprawia, że są szczególnie wrażliwe na infekcje, dlatego zaleca się mycie na zewnątrz pokoju, ale biorąc pod uwagę delikatność flory pochwy, to dobrze, aby nie przekraczać dwóch razy dziennie i stosować odpowiednie produkty. Ponadto, w trakcie cyklu miesiączkowego, trzeba będzie zmieniać się co najmniej cztery razy dziennie i nie trzymać tampon w ciągu ponad czterech godzin. Aby uniknąć podrażnień, najlepiej użyć majtki (stringi, itp.) z bawełny i spodnie nie są nieśmiali. Wreszcie, zalecamy zrobić badanie ginekologiczne najmniej raz w roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here