Deeper – Działanie – Opinie

0
48

Deeper – Działanie – OpinieCzasami jest tak łatwo zgubić się w czujniki, uchwyty pawęż należałoby, światła awaryjne, Echo i, że zapominamy, że najważniejsza decyzja, jeśli chodzi o wybór echosondy: to pomoże mi złapać dużą rybę!

Dlatego zebraliśmy ten przewodnik, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję, jeśli chodzi o ryby!

Głębiej echosonda, jest pierwszym w swoim rodzaju przenośny bezprzewodowy sygnalizator, zgodny z 7000+ iOS i Android urządzenia, specjalnie zaprojektowane do tego, aby znaleźć lokalizację ryb, głębokość, temperatura wody, niski profil i wiele innych. Zobaczmy, jak działa na lodzie!

Im Głębiej już to przerabialiśmy, ciekawe akcesoria do smartfonów, co pozwala nam zmienić nasz telefon w echosonda z funkcją wyszukiwania ryb.

Deeper – dziala – opinie – Polsce – forum

Dokładniej to przenośny wykrywacz ryb jest jednym z najciekawszych urządzeń trafić na scenę połowów. Na przykład, Humminbird dziala sprawia, że niektóre całkiem fajne przenośne, jak ryby opinie i forum w Polsce , i Norcross sprawia, że wygodny echosonda, ale Deeper bierze tolerancji(bez utraty jakości) na zupełnie nowy poziom.

Deeper piłka tenisowa rozmiarów plastikowy balon, który łączy się przez Bluetooth ze smartfonem. Jak masz Android lub iOS, można uzyskać głębsze aplikacji i przekształcić swój telefon (lub tablet, jeśli o to chodzi) w pełni funkcjonalny echosonda.

Deeper działa na głębokości od 1,5 stopy aż do 40 metrów dziala, co jest więcej niż wystarczająco dla większości celów rybackich opinie i forum w Polsce . To działa jak w słodkiej i słonej wodzie. Fish finder podwójnej częstotliwości, dzięki czemu można przełączać się między dwoma, aby uzyskać najlepszą wartość.

Opinie i komentarze użytkowników szczęśliwszy

„Starałem się w morze połowów tuńczyka…działa dobrze tylko wtedy, gdy morze jest to danie…z nieco fale pojawiają się w wielu wierszy na ekranie. Oczywiście, że to jest tak dlatego, że, nie będąc zanurzony pod przewód wody należy fala. Czytnik bardzo dobrze, tak że można zobaczyć przynęty ( w moim przypadku mullet na żywo)” – Alberto komentarze

„Poważnie, świetny produkt! Przydatne dla tych, którzy się do wędkarstwa sportowego, ale i dla wędkarza-amatora. Dobrze reaguje w różnych sytuacjach i metody połowu. Cena i wysyłka z Amazon Prime super, jak zwykle!” – M. Pythona

„Działa świetnie, zwraca dokładną temperaturę wody, i ten model określa z dokładnością do drobnych ryb i przeszkody.”

Deeper – opinie – sklad – skladniki – jak go wziac

Deeper – opinie – skład – składniki – jak go wziąćAby go użyć, wystarczy podłączyć go do swojej żyłki i rzucać wszędzie. Z głębokim możesz trudno dostępnych miejscach, że zwykły sygnalizator nie skladniki sklad – przy brzegu lub w dokach wykonaj jak go wziac. To również wspaniałe, jeśli zazwyczaj wynajmują łodzie – wszystko, czego potrzebujesz, to echosonda(który może zmieścić się w kieszeni) i telefon(który już masz w kieszeni).

Ten sygnalizator będzie działać natywnie na telefonie, więc nie musisz się martwić, komunikacja – wszystko czego potrzebujesz to skladniki sklad, aby włączyć Bluetooth.

Towarzysz aplikacja zamienia telefon w potężny wykonaj jak go wziac echosonda. Niektóre z funkcji aplikacji są: kalendarz księżycowy wędkarza, wbudowana funkcja kamery, aktualna prognoza pogody, konfigurowalny magazyn wędkarski, zintegrowana funkcja karty i portalach społecznościowych.

Można również użyć tego echosonda do połowów pod lodem, więc nie trzeba inwestować w drogie flasher podstawie opinie.

Jako końcowej myśli, jedną z największych zalet Deeper wykrywacz ryb jest to, że można użyć ogromny ekran z nim, jeśli go podłączyć do ipada, możesz mieć echosonda z potwora 10-calowy ekran, który by ci w kilka tysięcy dolarów podstawie opinie. Mimo, głębokość i zakres nie jest zbyt wiele, i, prawdopodobnie, nie nadaje się do zastosowań komercyjnych połowów, dla wędkarza, ten sygnalizator jest twarda opcja.

dzialania niepozadane – przeciwwskazania – robi zle Deeper

Ważnym aspektem przy wyborze czujnika kąta stożka. Kąt stożka odnosi się do, jak szeroka wiązka idzie z dolnej części łodzi w wodę, dzialania niepozadane, przeciwwskazania lub robi zle. To jak odwrócony stożek lodów. Na samej górze, jest bardzo cienki i ostry (to gdzie jest czujnik). Jak to idzie w dół, coraz dalej i dalej, staje się coraz szerszy i szerszy. Im większy stopień stożka, im większa powierzchnia, która jest pokryta. Jak idziesz Deeper i Deeper, stożek staje się coraz szerszy i szerszy. Ważne jest, dzialania niepozadane, przeciwwskazania lub robi zle, aby pamiętać, że kąt stożka rozszerza, czułość zaczyna się zmniejszać w głębsze wody.

Deeper – gdzie kupic – mercadona – aptekach – cena – Amazon aliexpress

Deeper – gdzie kupic – mercadona – aptekach – cena – Amazon aliexpressCzujnik szyszek są dostępne w zakresie od 9 stopni do ponad 60 stopni. Większość pokoi jest zwykle między 16 a 20 stopni. W 20-stopniowy stożek-to świetny punkt do rozpoczęcia choć dla rybaków, że ryby na różnych głębokościach.

Naprawdę fajne cechą przetworników jest to, że mają więcej niż jedną stożkowej transmisji z tego samego punktu wyjścia, gdzie kupic Amazon, Aliexpress, mercadona i niektóre aptekach internetowe, w dobrej cena. Innymi słowy, standardowy przetwornik będzie jeden promień. Jak masz bardziej zaawansowane, można przejść do podwójnej wiązki, potrójny pakiet, boczne belki i tak dalej. Amazon, Aliexpress, mercadona, aptekach i internet w przystepnej cena. Każda dodatkowa wiązka pozwala docierać coraz więcej wody – jest to doskonała opcja, aby mieć, gdy szukasz wokół jezioro na ryby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here