CHCĘ SCHUDNĄĆ. CO JEST NAJLEPSZYM SPOSOBEM, ABY ZACZĄĆ?

CHCĘ SCHUDNĄĆ. CO JEST NAJLEPSZYM SPOSOBEM, ABY ZACZĄĆ?
Rate this post

CHCĘ SCHUDNĄĆ. CO JEST NAJLEPSZYM SPOSOBEM, ABY ZACZĄĆ?

„Od czego mam zacząć, jeśli chcę schudnąć?”. Myślę, że zadawałem to pytanie setki razy w moich ostatnich 10 lat w branży fitness. Chociaż środki, przy schudnąć powinny być różne w każdym razie, istnieje kilka wskazówek, które działają na całym świecie. Nie przejmuj się, nie wiedząc, od chocolate slim cena  zacząć, nie jesteś sam. Jest bardzo dużo ludzi, jak ty, nie powinien dać sądu, aby to pytanie. Mam nadzieję, że ten artykuł pozwoli twoje wątpliwości, i że nie musisz tego robić więcej. To jest mój cel!

OD CZEGO ZACZĄĆ, JEŚLI CHCESZ SCHUDNĄĆ:

1. Ty podejmij decyzję!
To, co najważniejsze. Musisz zdecydować, CZY masz już dość życia, że żyjesz, i, jeśli trzeba, zmiany, takie jak poprawa zdrowia lub odchudzanie. Musisz dostać się do tego punktu, tym, że nikt cię do tego skłoniło. Trzeba pracować każdego dnia, zobowiązania i rozwiązania. Pracowałem z ludźmi, którzy nie ukończyli zdecydować się schudnąć, ale mi, że wynajął mnie, jako trener we wszystkich aspektach. Było dość oczywiste, bo determinacja i chęć zniknęły bardzo szybko. W rzeczywistości, wiele przychodzili do mnie kłamać o tym, co jedli. Hmmm… tak, robimy to za ciebie, nie dla mnie! Ty decydujesz!

2. SOLĄ CHODZIĆ
Spacer ma wiele wspaniałych korzyści, a można to zrobić w dowolnym czasie i miejscu. Spacer-to ćwiczenie z niskim poziomem stresu i oddziaływania (nie jak running) i jest doskonałym sposobem na spalanie tłuszczu i odchudzanie. Wystarczy założyć wygodne buty, aby chodzić, biegać lub ćwiczyć, to wyjście! Czas wielki, aby słuchać swoje ulubione utwory lub audiobooki. Ty nie myśl, tylko chodzi!

Chodzić, aby schudnąć

3. BELKA DESKI, TWOJE IDEALNE ŻYCIE
Zobacz kilka czasopism i wyciąć zdjęcia z twojego życia, idealny, twoje ciało, twój sposób życia, twój dom, itp Umieścić w korku, i cuélgalas w miejsce, gdzie można zobaczyć na co dzień. Spójrz, pokazać, jak można osiągnąć tych celów, utrata masy ciała (tak, tak, możesz także zamknąć oczy) i ZDECYDOWAĆ, co otrzymasz, ciebie, co by to nie kosztowało. Mam zdjęcia Oprah Winfrey i Jillian Michaels na mojej tablicy. Często gram w ich serca, a następnie dotknęła mnie, jak gdyby chciał pan robić transfuzji z moich źródeł inspiracji. Nie obchodzi mnie, jeśli to brzmi dziwnie! Ja tak robię i jest super!

4. TY NIE PIJ KALORII. BIERZ TYLKO WODĘ!
Jeśli chcesz schudnąć, ani soków, ani napojów gazowanych, ani napoje sportowe,… Tylko woda! Próbuje pić 35-40 ml na każdy kilogram masy ciała. Dodaj 500-1000 ml za godzinę treningu. Aha, i nic napojów light. Sztuczne substancje słodzące, z zachowaniem „punktów”, które stymulują, gdy bierzemy cukierki. Jak nie mają kalorii, trudno zatrzymać ten impuls i będzie coraz więcej i więcej pragnienia.

OD CZEGO ZACZĄĆ, JEŚLI CHCESZ SCHUDNĄĆ:

Napoje bez kalorii, aby schudnąć

5. OKREŚLA SWÓJ DLACZEGO
Dlaczego chcesz schudnąć? Masz co napisać i umieścić go ze wszystkich stron. W polu, w lustro w łazience, w samochodzie, w telefonie komórkowym, w torebce, w biurze… i tak, i należy To zawsze w obecności! Musi być coś emocjonalnie i przekonująco, jak: „chcę czuć się w formie i energii, aby biegać za moich dzieci, nie dusić”, „Chcę czuć się dobrze nosić ten strój, który kupiłam na ślub „moi przyjaciele”, „Chcę żyć dłużej, niż żyli moi rodzice”. I, proszę, nie daj się złapać na zdanie w stylu: „Zrób to, co ci powiedzieli, że nie jesteś w stanie to zrobić”. Kogo obchodzi tych ludzi? Zapomnij o nich, do zobaczenia!

6. RÓWNOWAGA I STABILNOŚĆ
Ile jesz? Czy wiesz, nawet? Wiele osób nie mają pojęcia o tym, ile kalorii jesz. Według badań przeprowadzonych przez New England Journal of Medicine, dwie grupy ludzi (z historii oporu do diety i innych bez) z tymi samymi poziomami wagę, wskaźnik masy ciała, tkanki tłuszczowej, edukacji i zatrudnienia, stwierdził, że ich ocena kalorii do organizmu w dzień to 1000 lub WIĘCEJ!

Z drugiej strony, wziąć bardzo mało kalorii, co może uniemożliwić utratę masy ciała i sprawiają, że ciało wolne od tego nadmiar tłuszczu, bo rezerwy w przypadku głodu. Należy jeść tyle. Widzisz, dlaczego ważne jest, aby określić to, co jesz? No i zaczyna się dziś!

Masz już 8 sztuczek, aby rozpocząć. Wybierz jeden i  , a następnie przekazuje innym. Ty możesz! To jest twój moment „Aha”, jak by powiedział Oprah. Więc za to!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here