Antyperspiranty w sprayu vs w sztyfcie

Antyperspiranty w sprayu vs w sztyfcie
Rate this post
Antyperspiranty w sprayu vs w sztyfcie Antyperspiranty pracy, aby zmniejszyć wilgotność pod pachami oraz na innych częściach ciała. Produkty te są w zakresie wielu różnych sposobów, środki zapachowe i formuł. Jednym z głównych rozważań jest wybór pomiędzy spryskiwaczem i sztyft. Produkty te zawierają podobne wzory, ale produkowane są w różny sposób w zależności preferencji i wykorzystanie. Zastanów się, co to jest szukasz w antyperspirant przed wyborem pomiędzy kijem i formule sprayu.

Jak Antyperspiranty działają?

Produkty te są najczęściej wykorzystywane do pachy. Rozwiązania te siebie pielęgnacji zawierać chlorek glinu, który stanowi skórę z warstwą zabezpieczającą przed wilgocią. „Męska Zdrowie” zaleca wybranie produktu zawierającego 10 procent lub więcej chlorku glinu. Jest to niezależne od tego, czy zdecydujesz aerozolu lub zapach. Należy pamiętać, że spraye są bardziej przyjazne dla użytkownika, ponieważ są one stosowane z trochę pracy. Przeciwpotowe rozpylacze mogą być również stosowane stopy kontrolować wilgotność podczas ćwiczeń i codziennych czynności.

Problem nieprzyjemnego zapachu

Antyperspiranty przede wszystkim rozwiązywanie problemów pocenie się. Jeśli zauważysz faul zapachu ciała po użyciu aerozolu lub kij, należy rozważyć przejście na antyperspirant dezodorant zawierający:. Takie produkty zawierają alkohol, aby pomóc zwalczyć bakterie powodujące nieświeży oddech, które współdziałają z potu. Wybór sprayu lub kija zależy od tego, gdzie poczuć zapach. Spray jest najłatwiejszy do zastosowania pod pachami oraz na stopach, a kij najlepiej działa tylko pod pachami.

Dodano zapachy

Perfumy są skłonione w środków przeciwpotowych. Niemniej jednak, chyba że użytkownik wybierze produkt zawierający dezodorantu, a następnie zapach nie będzie bezpośrednio walki nieprzyjemny zapach ciała. Fragrances od kija przeciwpotowa zwykle starczają na dłużej z powodu grubszej warstwy na skórze. Wybór zapachu zależy od preferencji — zawsze można wybrać wersję unscented jeśli nie przepadasz fragrances.

Naturalne kontra konwencjonalne produkty

Inną kwestią jest wybór pomiędzy niby „naturalnych” oraz tradycyjnych antyperspirantów. Według „męska Zdrowia” lekarze pamiętać, że naturalne antyperspiranty nie zawierają chlorek glinu. Ponieważ jest to kluczowy składnik, aby zapobiec poceniu, skuteczność naturalnych antyperspirantów jest wątpliwa. Zamiast wypróbować kilka różnych marek, aby zobaczyć, które działa najlepiej z własnym chemii ciała.Naturalne kontra konwencjonalne produkty

Podsumowanie

Czy wybrać aerozolu lub trzymać antyperspirantów, żaden produkt nie będzie miało istotnego znaczenia, jeśli nie praktykują rozsądne nawyki higieniczne. Prysznic codziennie i stosować antyperspirantu na całkowicie suchą skórę. Takie nawyki są szczególnie ważne w okresie dojrzewania, kiedy twoje gruczoły potowe wzrost aktywności.Istnieją tysiące produktów na rynku przeznaczonych do doda ci śmierdzieć jak świeże i czyste, jak to możliwe. Niewątpliwie, jedną z najważniejszych z tych produktów jest dezodorant, który sprawi, że pod pachami sucha i świeża przez cały dzień. Jak dezodorant rynek wciąż się powiększa, może być trudno podjąć decyzję, który wzór jest dla Ciebie najlepszy. Żel i dezodorant  oba mają zalety i wady.

Więc co jest lepsze – roll-on, sprayu lub trzymać dezodorantów? To naprawdę zależy od osobistych preferencji. Spray dezodoranty tendencję do szybszego wyschnięcia pod pachą niż inne dezodorantach. Po spryskaniu każdą dziurę na kilka sekund, można ogólnie klapka swoje skrzydła kilka razy i jesteś dobry, aby przejść. Po użyciu roll-on lub kij jednak lepiej zachować ostrożność, aby zapobiec pachy-shirt kontaktu, gdy wprowadzenie na ten czarny T-shirt, albo masz zamiar mieć na sobie białego tygrysa paski na nim. Z drugiej strony, nikt nie lubi stać obok kogoś, kto natryskiwania dezodorant w każdym miejscu. A ludzie używający Dezodorant nie są zbyt zadowoleni, kiedy wziąć głęboki oddech aerozolu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here