6 sposobów na ABS podczas spaceru

6 sposobów na ABS podczas spaceru
Rate this post

6 sposobów na ABS podczas spaceruZapomnij o nieskończonych wyprost i nasycenie barwami mięśnie brzucha, po prostu spacery….to prawdziwego wyścigu.

To prawda: spacery, może faktycznie pomaga ujędrnić i spłaszcz absu. Ale chyba wiesz jak dokonać kilku drobnych, ale całkowicie skutecznej korekty do rutynowego spaceru można przegap fantastyczne możliwości whittlea dala niektóre brzuchu bulge. „Jeśli zastanawiasz się usztywnią Twój żołądek, naprawdę potrzebujesz, by wzmocnić swoją poprzeczny brzucha” – mówi ekspert fitness i spacery guru Sarah Kusch. „Jest to Spanx swojego core! Zawiera on i zapewnia, że ładny smukły kształt. Ponieważ jego głównym zadaniem jest stabilizowanie twojej miednicy i pomoże ci odzyskać równowagę i ruszać nogami, istnieją proste sposoby aby go uaktywnić w trakcie spaceru.” a jeśli nie byłoby pamiętać rzucając trochę ekstra protektory, będziesz także chce zostać napompowany moc spalanie kalorii. „To najlepsza kombinacja dla nadwozia, naznaczona boczki,” mówi Kusch.

Przesunąć ramiona

Nie tylko kołyszący się ramionami w szybszym tempie pomoże ci chodzić szybciej i zapalne poważne kalorii spalić, ale ruch ten służy również do górnej części nadwozia, Dolna część ciała, oraz, oczywiście, abs. „ruchy potrzebne do rozkręcenia ciała do przodu, na przykład, nie zaczynają się w dolną część ciała, ale na core-brzusznej region. Po umieszczeniu stopy jedna za drugą aktywuje mięśni lędźwiowych-głębokie urazy miednicy mięśnie rdzenia-niezbędny do przemieszczenia kości udowe,” wyjaśnia Kusch. „Po prostu rozsiewania ramionami szybciej wymaga ciała zużywają więcej energii, spalić więcej kalorii i stopią się boczki tłuszczu.”

Swój kąt nachylenia

Twoje pośladki są nie tylko rzeczy na ogniu przez minutę rozpoczęcia marszu w górę zbocza. Dodanie jakiejkolwiek odporności na spacer może pomóc Twojej kalorii spali i chudego zwiększenie masy mięśniowej. „Rozszerzając lean mass może zwiększyć metabolizm i pomagają spalić więcej kalorii w spoczynku, w efekcie zmniejszenie talii,” wyjaśnia Kusch, WHO zaleca włączenie podjeździe do spacerów na co najmniej 3 dni w tygodniu i kilka razy w całej swojej frustracji.

Narysuj w pasie

Kluczem do przestawiania poprzecznego płatem-mięśnie odpowiedzialne za pomocą płaskiego brzuszka-podczas pieszej wędrówki jest delikatnie rysować w wokół bioder, jak podnosisz swoje rib cage od miednicy,” wyjaśnia certified trainer Tiffany Cruikshank, protoplasty rodu joga medycyna i autor nadchodzącej książki rozmyślam swoją wagę. Zapewnia to nie tylko nieznaczne tweak dodatkowego ciśnienia i wagi twoje biodra, ale także przyczynia się do zwiększenia częstości oddechów, poprawić postawę, wspierać stawy kręgosłupa piersiowego i grzbietu w odcinku lędźwiowym i, oczywiście, spłaszczyć brzuch i talię. Trzymaj plecy prosto i uniknąć przechylony do tyłu podczas spaceru. Spojrzenie w kierunku przedniej części ciała, lekko pociągając w brodę. Relaks pobocza i narysuj łopatki lekko.Wypróbuj proste nogi

Wypróbuj proste nogi

Czy użytkownik może wyglądać zabawnie (czytaj: jak robot), ale już spacerujący z nóg prosto może pomóc w dotarciu do brzucha. „gdy przechodzisz z prostymi nogami, twoje ciało musi przykuć dolne mięśnie brzucha, jak również biodrze flexors,” wyjaśnia znaki. „Walking With wyprostowane nogi kładzie większy nacisk na dolne mięśnie brzucha niż spacery normalnie bo jesteście podnosząc całą nogę zamiast tylko od kolan w górę.” Aby tego dokonać, podnieś nogi tak wysoko, jak możesz ewentualnie może natomiast pójście o krok do przodu i spróbować uzyskać stopę około 2 stóp w powietrze. Aby sprawdzić, czy jesteś angażuj abs a nie tylko biodrze flexors wypuścić swojego pępka w kręgosłup, aby przykuć uwagę rdzenia. Spróbuj go na chwilę z turystyką pieszą, 8 do 10 razy w całej swojej frustracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here